środa, 22 września 2010

68. Paka dla pędraka

    Na początku września grono naszego świata zasilił piękny i zdrowy kawaler, dając tym samym  radość  swym rodzicom i dzadkom. W związku z powyższym ciotka - klotka w szybkim tempie przygotowywała dla niego i rodziców mały prezent powitalny.


               Przygotowaliśmy z mężem wspólny malutki prezencik.... No może nie  taki malutki, bo jak sie razem to wszystko spakowało to objętościowo i koperta A3 okazała się być za mała.

Jak widać paczuszka zawierała:

 - znaną już Wam karteczkę z niebieskim sweterkiem

- albumik na zdjęcia (pokażę go  dokladniej w kolejnym poście)

- dzyndzadełko na klamkę lub nad łóżko dziecięceW tajemnicy Wam powiem, że piękne rumieńce  oraz przyciemnienia na rękach tego wiszącego brzdąca wykonane są za pomocą naszego ulubionego kawowego naparu, bez którego wielu  z nas nie potrafi normalnie funkcjonować. Przynajmniej ja tak mam .
                Dlatego to maleństwo pachnie kawą, tak samo jak od dziś pachnie kawowe wyzwanie w Diabelskim Młynie

Teraz szybciutko tylko 2 foteczki dzyndzadełka i zmykam bo czas nagli a sporo się ostatnio u nas dzieje.Auto kaput, remont, i urlop. Z tego ostatniego powinnam być najbardziej zadowolona tylko niestety spędzam go w pieleszach, bo Bóg stwierdził, że najlepszy urlop jest z chorobą. Wtedy człowiek wypocząć może....

3 komentarze:

Każdy komentarz dodaje skrzydeł, cieszę się z Waszych odwiedzin. Zaglądajcie częściej ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
... jestem okamgnieniem radosnym wspomnieniem

jestem tu na chwilę Twoim ciepłem się posilę

zatrzepotam skrzydłami

i odlecę razem z aniołami ...